Özel Ölçü Halı

DÜNYANIN İLK ÖZEL ÖLÇÜ HALISI

Dünya’da ilk kez Crea Halı imzasıyla üretilen “Özel Ölçü Halı” sayesinde artık evinizi halınıza değil, halınızı evinize göre düzenleyebileceksiniz.

ÖZEL ÖLÇÜ HALI NEDİR ?

Şeklini, kenar tipini, ölçülerini kendiniz belirlediğiniz ve 1 gün içinde siparişinize özel hazırlanıp adresinize gönderilen halıdır.

Özel Ölçü Halı hizmetiyle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda dilediği ölçüde; düz, oval ya da yuvarlak şekilleriyle; katlama, overlok, saçaklı kenar seçenekleriyle halıları kişiselleştiriyoruz.

Günümüzde inşaat sektörünün hareketlenmesi ile, ilgili tüm sektörlerde de bir rekabet meydana gelmiştir. Bu durum neticesinde tüm evler birbirine olan benzerliğini yitirmiş bununla beraber de ev içi yerleşimler de birbirinden bağımsızlaşmıştır. İnsanlar için sabit ölçülü yerleşimler tatminsizleşmiştir. Bu durum adına mobilya ve halı sektöründe de özel ölçülendirme önem kazanmıştır. Halı sektöründe öncüsü olduğumuz özel ölçülendirme metodu ve kendimize edindiğimiz yönetim ilkelerimiz ile  müşterilerimizin ihtiyacına hitap etmekteyiz.  

Bayi Girişi